Slavnostní vyhlášení 23. ročníku soutěže Exportér roku se konalo v Kaiserštejnském paláci na Malé Straně v Praze za přítomnosti premiéra České republiky a dalších čelních představitelů ČR.  Společnost 2N získala ocenění za druhé místo v kategorii Cena pro exportéra, který vyvezl v roce 2016 své výrobky a služby do největšího počtu zemí a za třetí místo v kategorii Cena Bisnode - Nejlepší exportéři dle hodnocení Bisnode. Tato kategorie je znamením důvěryhodnosti a je spojená s certifikátem Top Rating® od společnosti Bisnode.

Z obou ocenění máme velkou radost. Vysoké hodnocení poradenské společnosti Bisnode určuje finanční sílu podniku a nízký rizikový faktor, tedy vysokou pravděpodobnost úspěchu obchodní transakce vzhledem k velikosti rizika možného bankrotu,“ vysvětluje Vít Kovařík, Marketingový ředitel ze společnosti 2N. „O naší důvěryhodnosti však může svědčit i spokojenost klientů z více než 125 zemí světa.

Pořadateli soutěže Exportér roku jsou Hospodářská komora ČR, Střední podnikatelský stav, z.s. a Asociace pro podporu podnikání v ČR, z.s. Společnost 2N získala v soutěži významné ocenění již druhým rokem.

 

Ivan Sobička
PR konzultant
+420 604 166 751
ivan.sobicka@taktiq.com