Společnost 2N, největší světový výrobce IP interkomů, rozšiřuje svou řadu vnitřních odpovídacích jednotek o nový komunikátor 2N® Indoor Compact, který má sloužit v rezidenčním sektoru.  Představuje vyladěnou kombinaci stylu, odolnosti, snadného ovládání a jednoduché instalace i vzdálené správy.

Designový kousek do každého interiéru

Nová odpovídací jednotka má barevný displej o rozměru 4,3 palce s povrchem ze třímilimetrového tvrzeného skla, které v domácnosti zajistí maximální odolnost proti poškrábání i nárazu. Ovládání je velmi intuitivní díky velkým barevně podsvíceným tlačítkům. Kromě funkcí přijetí videohovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání či zapnutí tichého módu komunikátor v klidovém režimu navíc zobrazuje přesný čas a datum. Při vyzvednutí hovoru umožňuje jednotka 2N® Indoor Compact přepnutí obrazu z kamery interkomu na záběr z další externí IP kamery a tak si můžete ověřit, že dovnitř pouštíte jen ty správné hosty. Zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, unikátní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních hluků.

Snadná instalace a vzdálená správa

Instalace a zapojení jednotky 2N® Indoor Compact jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N® Indoor Compact doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Speciální zápustná instalační krabice dovoluje, aby se i po nepřesném zazdění dosáhlo vodorovné polohy mírným pootočením displeje. Nastavení všech nainstalovaných jednotek, vytvoření adresáře i upgrade firmwaru lze provést přes webové rozhraní jak z lokální sítě, tak i vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration.  „Komunikátor 2N® Indoor Compact je navržený speciálně jako luxusní doplněk interiéru domácností a rezidencí, a výborně tak rozšiřuje naši řadu vnitřních odpovídacích jednotek. Umožňuje videohovory v nejvyšší kvalitě, a přitom má menší rozměry a skutečně elegantní design. Na vybraných materiálech a vyladění uživatelského rozhraní jsme si dali záležet, takže bude na trhu patřit mezi nejvyšší třídu,“ uvedl Tomáš Vystavěl, vedoucí produktového managementu společnosti 2N.

Odpovídací jednotka 2N® Indoor Compact se dodává v černém a bílém provedení. V prodejních kanálech bude k dispozici v červenci 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 9600 Kč.

 

Technické specifikace:

Rozměry (Š x V x H):

152 x 153 x 50 mm

Váha:

387 g

Napájení:

12VDC adaptér nebo PoE 802.3af

Ovládání: 

7 kapacitních tlačítek s RGB LED podsvícením

Audio:

Integrovaný mikrofon a 2W reproduktor, kodeky G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz

Video:

4,3″ displej, rozlišení 480 x 272 pixelů, kodeky H.264, H.263, MJPEG

Síťové připojení:

LAN 10/100BaseT, RJ-45, doporučená kabeláž Cat5e nebo lepší

Parametry kontaktů: 

spínací kontakt pro připojení dveřního zvonku, až do 50 V/5 mA, DC

Provozní teplota: 

0 až 50 °C

 

Ivan Sobička
PR konzultant
+420 604 166 751
ivan.sobicka@taktiq.com