Společnost 2N, přední světový výrobce IP interkomů, právě rozšiřuje své portfolio dveřních komunikátorů o doposud nejkompaktnější model 2N® IP Solo. Jednotka disponuje technologií známou z osvědčeného modelu 2N® IP Verso, tj. kvalitní a elegantní rámeček, vynikající audio, HD kamerou s  profesionálním nočním viděním a pokročilými možnostmi integrace.

Komunikátor 2N® IP Solo, stejně jako ostatní produkty z řady 2N interkomů s kamerou, nabízí možnost propojení s cloudovou službou 2N® Mobile Video. Díky ní může dveřní komunikátor volat přímo na mobilní telefon či tablet majitele, který tak má přehled o dění před domem ať je s rodinou na dovolené, nebo je zrovna v práci. Služba navíc umožňuje kdykoliv zkontrolovat prostor před domem a přesvědčit se tak o tom, že je před Vaším domem vše v pořádku. Hovor z interkomu je možné přijmout i na vnitřních odpovídacích jednotkách 2N® Indoor Touch v domě či IP video-telefonu v kanceláři. Interkom lze propojit i se stávajícím kamerovým systémem a pokrýt tak všechna slepá místa. Otevřené API rozhraní je základem pro to aby se interkom stal součástí inteligentní domácnosti a umožnil tak například přijímat hovor na televizi, nebo ovládat osvětlení při příchodu návštěvy.

Interkom 2N® IP Solo není modulární a není tedy možné k němu připojit rozšiřující moduly jako u produktu 2N® IP Verso. Tento interkom je proto vhodnou volbou hlavně pro soukromé rezidence nebo menší firmy a kancelářské budovy s recepcí, kde je potřeba jen jedno tlačítko a hlavním požadavkem jsou kompaktní rozměry a reprezentativní vzhled spolu s vysokou kvalitou. Elegantní design podtržený kvalitním zinkovým rámečkem je k dispozici ve stříbrné a černé barvě, stejně jako ve dvou variantách, pro povrchovou i zápustnou instalaci. Rámeček pro instalaci do zdi se dodává samostatně.

 

Technické specifikace:

Certifikace: IP54, IK08

Rozměry:

povrchová instalace 107 x 130 x 28 mm

vestavěná instalace 130 x 153 x 5 mm

Provozní teploty: -40 °C až 60 °C

PoE třída: 0 – 12.95W

Reproduktor: 2W

Ivan Sobička
PR konzultant
+420 604 166 751
ivan.sobicka@taktiq.com